dzien dziecka online LUTNIA 2020 870 1

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie pn. „Domowe śpiewanie”. (29 maja – 7 czerwca 2020)
Każdy uczestnik wybiera piosenkę, którą może zaśpiewać a'capella, z towarzyszeniem instrumentu lub z podkładem muzycznym, a następnie nagrywa filmik z wybraną przez siebie piosenką.

Nagranie prosimy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..(Centrum Twórczości „Lutnia”)
Najładniejsze prezentacje zostaną zamieszczone na stronie internetowej Bałuckiego Ośrodka Kultury i wyróżnione pamiątkowymi dyplomami. Zwycięzców zaprosimy także na koncert do CT „Lutna”, w czasie jak najszybciej możliwym.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie pn. „Śpiewam z Mamą, śpiewam z Tatą”.(29 maja – 8 czerwca 2020)
Każde dziecko, które chce wziąć udział w konkursie zaprasza do wspólnego śpiewania osobę ze swojej rodziny, może to być mama, tata, siostra, brat, babcia, dziadek, ciocia, wujek lub każdy inny uczestnik, który chce pokazać swój talent muzyczny. Następnie nagrywamy filmik z zaśpiewaną rodzinnie piosenką i gotową prezentację utworu muzycznego należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. (Centrum Twórczości Lutnia). Najładniejsze i najbardziej oryginalne wykonania piosenek zostaną zamieszczone na stronie internetowej Bałuckiego Ośrodka Kultury i wyróżnione pamiątkowymi dyplomami.
Zwycięzców zaprosimy także na koncert do CT „Lutna”, w czasie jak najszybciej możliwym.

 

Informacje - zapisy - sekretariat

Centrum Twórczości LUTNIA, Łódź, ul. Łanowa 14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 652 62 27